Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті

Пригоди Крокодила Данді

Природа та мир
круглий рік
12 днів / 11 ночей
Ціна за людину
від 254 856 грн.
Замовити

Програма туру

День 1.

Вхід Автомобілі.й Зустріч в аеропорту російської мови, представника компанії. Трансфер в готель в Карнес, Пальма-де-Майорка Безкоштовно

День 2-3.

Сніданок в готелі. Безкоштовно

Ми рекомендуємо додаткові екскурсії:
й Відвідайте Куранду - Висока абонеземне населення.
й Agincourt кораловий риф круїз.

День 4-5.

Сніданок в готелі.

Командна поїздка за два дні в Національний парк Дейнтрі і мис Tribulation.

АВТОБУСНИЙ ТУР З КИЄВА "ПІСНЯ ВОЛИНІ" (ШАЦЬКІ ОЗЕРА + БІЛОВЕЗЬКА ПУЩА) На мальовничій прибережній дорозі, проходячи поля кукурудзи та цукрової кані, ви приїдете до невеликої річки, де виготовляються крокодили. До послуг гостей: круїзи на річці Кросайл. Тоді, через тропічні джунглі, ріжучі мангрові та водоспади, ви будете дотримуватися місця злиття тропічних лісів і коралових рифів, де ви можете насолоджуватися одним з найбільш фантастичних пейзажів у світі. Барбекю обід. Відпочинок в лісі в курорті Coconut Beach Rainforest.

Сніданок в готелі. Повернувшись до автомобілів через національний парк. Розташування готелю в Carnes, Palm Cove або Port Douglas.

День 6.

Сніданок в готелі. Знак готелю. Особистий переказ в аеропорт. Подорожі Дарвін.(час 2.30 п.м.). Особистий трансфер в готель.

День 7.

Сніданок в готелі.

Груповий візит до Національного парку Какаду за два дні Арнемічна земля.Під час екскурсійного туру ви зможете знайти унікальний краєвид парку та його мешканців. Тоді ви робите круїз. Річка Біллабонг, Де ви побачите соло-водні крокодили, великий вибір тропічних птахів. Візит до культурного центру «Оригінал».

Вечеря під час екскурсії. Ніч готелю в національному парку.

День 8.

Сніданок в готелі.

Продовжити подорожі Арнемічна земля.Захоплююча екскурсія саванни до старовинних скель Арнем. Круїз Річка алегатора. Особливі дозволи на оригінали відвідають секретні місця. Оригінальні артефакти для супроводження аборигування. Вечеря під час екскурсії. Продовження дорожнього руху

Мердер - Гори, де були витримані і де знайдені незвичайні види.

Повернення Дарвін.

День 9.

Сніданок в готелі. Знак готелю. Особистий переказ в аеропорт. Подорожі Iers Рок(час 325 хвилин). Груповий переказ в готель.

Групова екскурсія до долини вітрів та гори Ольги.Це вечірня поїздка по пустелі, що скаже на горі Ольги, відома як Ката Тюта, що означає «повний голова». Ваша увага вплине на 36 масивних гломератів з червоного каменю. Ці найдавніші гори, створені природою, займають площу 3,500 га і набагато більше, ніж Mount Uluru. Продовжуючи таку унікальну подорож, ви будете насолоджуватися долинами та горами Алга. Далі ви будете. Улур Щоб спостерігати захід сонця зі склянкою шампанського. Вам буде запропоновано Австралійський барбекю.

День 10.

Сніданок в готелі.

Груповий тур: Повстання гори Улуру(вхідні екскурсії 75 хвилин до сходу). Гора вважається сакрою оригіналами, вона прагне бачити кожного туриста. На підніжжя гори Улуру ви побачите, як перші вогні сонця починають світити пустельний пейзаж. Також можна почути голоси птахів, які шукають їжу. З особливим дозволом можна піднятися на вершину гори, щоб мати можливість побачити відкриття околиць. Не можна тримати очей на такому, як посмішка, яка змінює обличчя в час і погоду. День туру Королівський каньйон - велична долина з оазисом на день. Ви пройдете минулі давні гори і скали, Озеро Амаду і верблюда.

Вечір в каньйоні, проживання в готелі.

День 11.

Вранці потрібні 3 години каньйону (конвенційне взуття та сонцезахисне скло) для вилювання та навігації. На глибину каньйону Загублений місто - місце, де гори придбали демолікатне місто. У каньйоні є природний оазис, який називається Садом Едема, де можна купати в одному з природних гірських басейнів.

Вечір в Алісі

Спрінги, проживання в готелі.

День 12.

Сніданок в готелі. Знак готелю. Особистий трансфер в аеропорт Аліса Весна. Похід додому.


Розміщення

Ціна 1, Гран.

Готелі
СГЛ
ДБЛ
ТРЗ
1 ребер (до 10 років) від 2-го зур.
Готель 4*
272 320 грн..
182 040 грн..
179 968 грн..
127 280 грн..
Готель 5*
296 888 грн..
196 248 грн..
194 176 грн..
4650 р.

Програми:

4**

 • Готель Grand Chancellor Palm Cove (ex. Novotel Rockford Resort) 4* (Люкс) / Palm Kow
 • Novotel Darwin Atrium 4* (стандартний номер) / Дарвін
 • Десерт Сад 4* (Стандартний номер) / Iers Rock

5*

 • Sheraton Mirage Порт Дуглас 5*Порт Дуглас, Карнес
 • Skycity Дарвін 4.5* (Стандартний номер) / Дарвін
 • Sails в Desert 5* (стандартний номер) / Ayers Rock

Інформація про тур

Вартість включає:
 • Проживання в готелях вибору, в тому числі гарячого сніданку щодня.
 • Зустріч російськомовних гідів Міжнародного аеропорту, що прилітають в Австралію, допомогу в проведенні та ознайомлення програми та додаткових послуг.
 • Внутрішні рейси по всій країні і між країнами за програмою.
 • Airfields на персональному транспорті в усіх містах, крім Ayers Rock.
 • Медичне страхування.
Плата за додаткову оплату:
 • Літак,
 • Віза,
 • додаткові тури
/ / Пригоди Крокодила Данді