Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
о. Санторіні

Відпочинок на о. Санторіні

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *

Острів Санторіні відомий по всьому світу і не потребує введення. Традиційна біла будівля з контрастною блакитною каналізацією, фантастичними церквами з блискучими блакитними куполами та чарівними морськими сонцеми. Сам острів має вулканічне походження, тому міста оселилися прямо на скелях. Крім того, біле вино на острові є одним з кращих в Греції завдяки родючим вулканічним ґрунтам.

Санторіні вважається дуже романтичним місцем, адже багато любителів з усього світу намагаються залишитися тут. На столі затишного ресторану можна подивитися приголомшливий морський захід, який відповідає принаймні живописний підйом місяця, який можна подивитися.

Тури в Острів Санторіні з України - див. що?

Столиця острова - місто Фіра, яке, з перших кроків, зачаровує вузькими, затишними білими будиночками і зварними ресторанами. У місті є багато старовинних храмів, і ми також можемо відвідати Старе місто Археапур, руїни якого продовжувалися. Археологічний музей у місті.

Найцікавіше екскурсія відпочинку на острові Санторіні буде вирушати в центр вулкана (калорда), який утворився острівну групу. Як ви підходите до острова Паля Камені, ви відчуєте запах дельфура, який також дуже великий у воді. На острові ви зможете подивитися на валоні холодної лави і купатися в теплових джерелах. Не забудьте довести воду, очищувач голови і темний костюм для купання, вода в теплових джерелах може пофарбувати світлі речі.

Поле острова цікаві як на ній. Тут будуть пляжі з чорно-червоною пісочкою, білими скелями і, звичайно, будь-яка зручність для приглушених гамакових мандрівників в різні бари.

Дуже живописне село Пініка розташоване біля міста Іа. Старі виноградники і винні підвали перетворилися в чудові будинки, пофарбовані в блакитні, персики і рожеві кольори.

Вам також сподобається скеля Скарос, яка піднімається на висоті 330 м. Відомі висадки та адміністративні споруди. І вид з вершини гори до

Весь вулкан-калер просто приголомшливий.

Відпочинок на Санторіні - що робити?


Перш за все, прогуляйтеся по кутах, подивіться на захід і намагайтеся смачного місцевого вина, найвідомішого з яких - солодкий Вінсанто. На острові також можуть бути цікаві кухарі.

Але найбільш незабутнє враження для Вас під час відпустки на Санторіні буде вулканічне занурення дна. Кращі місця для божественних є: сайт суднобудування в Таксіархі, Палата Камені; Точка тричі в Фірчі; риф в районі Адіаваті; індійський скель в Акурі; печера Меса-Павида./ / / о. Санторіні