Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
о. Родос

Відпочинок на о. Родос

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *

Найпопулярніші відпочинок на острові Родос

Острів Родос - один з найбільших туристичних напрямків Греції. Він оселився в Егейському морі. Поблизу турецького узбережжя.

Основні віртуї відпочинку на острові Родос? Цей острів об’єднав дух історії та останніх європейських туристичних тенденцій. Ви будете заохочуватися розвиненою інфраструктурою, найвищим рівнем сервісу, красою, затишною, розкішю в кожній деталі.

Київські літаки приїжджають сюди часто, тому що українські туристи люблять Греція. Перш за все, приваблює те, що ці ділянки можна досягти досить швидко, в середньому від двох до трьох годин. Крім того, відпочинок в Греції завжди зачаровує. Збагачений не тільки емоційно, але і психічно. Захоплюючі екскурсійні програми подарують Вам не тільки багато нових захопливих інформації, але й заряд натхнення, частина великого духу давньогрецької історії.

Коли ми потрапили в Острів Родос, чоловіки і жінки починають відчувати себе як боги і богиня. Все про неповторну атмосферу в цьому місці.

Родос славиться 5-зірковими готелями, ресторанами, барами та клубами. Це те, що історія є поруч з інноваційними. Насолоджуйтеся міфами, пам'ятками, руїнами, справжнім світом, з усіма перевагами. Після заходу сонця на центральній вулиці є особлива, жива атмосфера. Що він любить. Насолоджуйтеся вечірньою шоу-програмою, насолодіться смачними стравами в приємних ресторанах, молоді люди висять і танцюють на гарячих дискотеках, і багато всього лише насолоджуючись ходьбою, покупками, приємним спілкуванням.

Яка унікальність Родоса?

  • Багато років тому Родос був незалежним територією з розвиненою торговою системою. У середній вік Родос був названий острів лицарів.
  • У своїй формі Родос здається трохи схожою на величезну рибу в нескінченних водах Егейського моря. Легенда каже, що сонце Бог взяв цей острів з глибини і назвав його своїм коханим? І з тих пір він був покровом цих земель. Для тих, хто не вірить легенди, є нездатний факт,
Це правда, що в практичному році навколо острова Родос, сонце світиться і погода залишається теплою.
  • Країни дуже обережні, і з любов'ю, лікуючи свою історію і берег стародавньої меморанди, повагу традиції. Завдяки тисячам туристів, які прилітають щороку, Родос розповідають по всьому світу.
  • Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Крім того, реальні Гурмани нагороджують багатство національної кухні.
  • Місто Родос вважається столицею острова. Це де зосереджено найбільшу кількість історичних пам'яток і пам'яток. Як ви входите до старого міста, ви відчуваєте дух минулого, і здається, що часовий апарат переніс вас багато років тому.
  • Родос виграв любов туристів не тільки його історична спадщина. Головною гідністю цього місця є природа. Острови знаходяться в руках зелених, цитрусових садів і щільних виноградників.
  • Головне диво цього острова - долина Бабського. У цій захищеній зоні туристи з усього світу сниться приїжджати, адже в період шлюбу є метелики з усього острова, що показують велику красу живопису. Ніжні міфи стають прикрасою відтінених природи. Читання повітря в поєднанні з красивим краєвидом дає туристи особливим зарядом натхнення і зволоження.
  • Природний парк семи джерел, який розташувався в 30 кілометрах від столиці, зачаровує свою красу. Сім корисних потоків підключені в одному місці?
  • Vip на острові Родос від YANA Luxury Travel "

    Турки на острові Родос буде відповідати парам з дітьми, а також молодіжними компаніями. Дуже важливо, щоб отримати хороший курорт. Наша компанія спеціалізується на організації турів класу, тому ми можемо створити щось унікальне та особливе для вас. Ми враховуємо всі побажання та потреби наших клієнтів та збираємо тури на основі індивідуальних запитів клієнтів.

    Ціни на відпочинок в Греції, безпосередньо на острові Родос, індивідуальні та залежать від декількох факторів?

    Додаткові побажання. YANA Luxury Travel " Щоб дізнатися вартість туру, ви можете залишити заявку на сайті, зателефонувати нам або приїхати до нашого офісу. Наші менеджери нададуть Вам необхідну інформацію, проконсультуйтеся з будь-яким предметом, відповімо на всі питання.