Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
о. Борео

Відпочинок в о. Борео

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *

Бордой На північному заході острова Борнео, Малайзія таапо; найбільший стан Саравік. Природа зробила цей стан дивовижною красою, яка впливає на всіх, хто приходить сюди. Гість незаймана джунглі, унікальний багатий завод і тваринний світ, чудові пляжі, оглядові острови з узбережжя і найбільші в світі печери є всі Саравік. Ранок в Сараваку починається з мелодія, що бібони співають весь день. Кожний гактар стародавнього лісу заповнюється видами дерева, які навіть не зустрінеться в Північній Америці. Кожне дерево має понад 1000 видів різних комах. У лісі є також великі числа мавпи, що літають сарди, кальмари і роги. Стародавній тропічний ліс рясний і красивим тваринам: невеликий розмір білизни з котом, висота 15 см і метелики досягають 30 см. Є дружні народні племена в Сараваку, які зберігають старі вікові практики, що передаються від покоління до покоління. Sarawak пропонує всі активні заходи, починаючи від подорожі на мотоцикли і рафтингу до адреналіну сафарі на щільний джунглі. А потім ви можете переїхати в чарівний світ тропічних небес, де білі піски і смарагдове море подарують вам нові пригоди і нестерпні враження.

Саба Розташований на північному сході острова Борнео. Ця держава відома за наявністю Mount Keabal, найвищої гори в Південно-Східної Азії. Туристи мають величезну популярність в турі. Любителі дикої природи мають незвичайно різноманітну рослинність і тваринний світ на цих ділянках. Якщо ви щасливі, ви можете побачити екзотичну рифлу, найбільшу квітку світу. Решта островів, які розкидані по всьому узбережжі Сабаї, нагадуватиме вам піщані пляжі, захищені від Коралових островів. Невеликі човни і човни постійно тренуються на цих островах, тому більшість готелів не мають власних пляжів. Для тих, хто не боїться купатися на гребені на гірських річках, Саха є найбільш підходящим місцем. Його стрімкі річки та бури приваблюють більше і більше захоплень. Водоспади, які захоплюють берег Саба, є славою

Прозорість і ізолювати коралові рифи, залучені підводні плавники. Більшість занурень є місцями для серйозних орендарів.

Населення Саба дуже етнічно надихнула, з 32 племенами, що представляють давньо корінне населення Калімантану. Кожна з них зберегла свої вікові стежки та культуру. Державна столиця - місто Кота Куінабалу. Це невелике місто, яке розкинулося від Mount Quinabal's footage, а в чистому вигляді добре видно її гострий кінець. Сьогодні – сучасна столиця з хмарочосами. Чарівне місце мешканців центрального узбережжя, завжди гучні і натовпні, а місцеві сувеніри можна купити, пообідати в будь-який з багатьох кав'ярень, а морська поїздка в сусідній державі, Бруней і апос; найбагатший султанат світу.