Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Леві

Відпочинок в Леві

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *

Леві є чудовим курортом, який знаходиться на заході Лапландія і вже був визнаний три рази як країна &апо; кращий гірничодобувний курорт. Нагадуємо мене про затишне село альпій з розвиненою інфраструктурою. Леві є єдиним курортом Фінляндії, який може похвалитися гондолом канатної дороги та чемпіонами з міжнародної вологи.


Які пам'ятки Леві з України?

Леві зацікавили як професійні лижні, так і новачки. У цій школі працюють досвідчені інструктори. Спорт з середнім рівнем підготовки зацікавить 11 G2, група Thirteen Tras, а також площа п'ятих і шостих трас. На курорті знаходиться понад 600 кілометрів снігу і понад 230 кілометрів плоских лиж.

Для зручності дітей та лижних стартерів в центрі міста передбачені додаткове обладнання. Крім того, є спеціальні дитячі таапо; місто в відкритому повітрі, де можна взяти участь в різних спортивних змаганнях.


Відпочинок в Леві - це червона зимова подорож, яка повинна бути затишна для всіх членів сім'ї.


У курорті є першокласний спортивно-оздоровчий комплекс і міні-парк, а також багато затишних ресторанів і барів, винних підвалів і сувенірних магазинів. У фокусі виступаючі музичні групи Julu-Poro-Aren регулярно виступили провідний розважальний центр Julu-Poro-Aren.