Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Ікстапа

Відпочинок в Ікстапа

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *

Ixtapa є одним з наймолодших і найшвидших мексиканських пляжних курортів. Це 230 кілометрів від Акапулько. Є багато піщаних пляжів, окремих пляшок і однокутників для романтичного відпочинку.

Тури в Ікстапа подарують смачний пляжний відпочинок.

Ікстапа вибирає туристів, які хочуть відпочивати на золотому пляжі, опромінюються непрозорими океанськими водами. Найвідоміші пляжі мексиканського курорту Linda і La Ropa. Це зазвичай спокійний океан, тому черевики добре підходять для плавання і водних видів спорту, включаючи серфінг і дайвінг. Особливий інтерес є глибоким зануренням коралових рифів. Цей курорт також може виглядати вболівальників. Для людей, які віддають перевагу активному відпочинку в Ixtapa.

Курорт Ixtapa пропонує розкішні пляшки готелів, маленькі затишні готелі та приватні готелі або бунгало.

Ікстапа, Мексика - поєднання розкоші і докушеної природи

Відпочинок Ікстапа не закінчується перловими пляжами і теплим океаном. Весь район курорту – надиханий оазис, де можна провести захоплюючі тури, які знайомляться з життям природного та тваринного світу. Наприклад, туристи можуть вивчати життя руд і крокодилів у природних звичаях. Крім того, мандрівники, які обрали тури в Ixtapa, можуть брати участь у численних програмах, присвячених дослідженням дикої природи. Такі програми призначені для збереження рідкісних видів тварин. Наприклад, ви можете допомогти морських черепах і інших мексиканських тварин.

Ікстапа, що є невід’ємним для проведення екскурсій в інші міста і історичні території Мексики. Найпопулярніші туристи обирають місто Чичен-Ізу, де Мексико &апо; найбільша піраміда - Кукуллкан. Цікаві історично важливі місця.

Після вивчення руїни краще.

Це буде морська поїздка до острова жінок, де ви збираєтеся знайти краси природи Мексики.