Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті

Мексика. Зустрічі з індійськими

04.06.2021

Відвідайте шаман.

Назволений " Вони загострилися в Азетек і Майя разів, працюючи не тільки з тілом, але з душею. У арсеналі: бур'яни, квіти і масла, кукурудза, горох і молитви, транс, лікування масажу і торгових рецептів, кожен знає себе.

Сьогодні Курандро приходить до очищення біополя, щоб зняти стрес і отримати детоксикацію. Для екзотичних, звичайно. Послуги такого цілителя будуть запропоновані Вам в розкішних готелях. Для більшої мікси ви будете зареєструватися на нічний сеанс, з свічками і манжетом.

Для відвідування реальної трави.

П'ять сотень років тому, їхні предки збіглися з Юкатаном до джунглі Чіапаса, що летить з конкістадорів. Ось як Латинські Майани зберігають свою ідентичність.

Вони живуть серед святих дерев, духів і верств. Як і діти природи пастки і інсульту. Ліс надає їм харчову і воду, деревну каву і кров, і зношує білі відро.

Лакандо Майя відкрита для туристів, які приїдуть в екскурсію: купатися на рафтах, піти під водоспадом і послухати історію вогню.

Щоб відвідати людей, які завжди працюють

Є Тарамара індіанці в середині Med Canyon, здатні працювати 200 км без зупинки. Вони покажуть їх додому і випрошують їх, щоб ходити на стежки і печери.

Мед Canyon в Chihuahuahuahua State. По суті, це система шести каньйонів, більш глибока, ніж Grand Canyon, і в чотири рази більше.

Є кілька варіантів туру:

  • Приватні літаки;
  • на комфортабельному туристичному поїзді. Дорога проходить через долини через 86 тунелів і 37 міст, що виникають на висоті 2 500 метрів. На шляху, на станціях, є контрольні точки. види всюди дивуються;
  • На машині з нальотом.
  • і, нарешті, на лінії довжиною 2.5 км.

Це частина екстремального розважального парку, який піднімається на сучасному канатній дорозі 3 км. Зупинити найкращий готель у верхній частині.

Перейти до маленького будинку Frida Kalo, в Oaxaca

Є 16 індіанців, кожен з їх звичаями, ремесла та культурою. Ви зможете познайомитися з ними ближче, відвідати їхні села. Навігація

Натюрморт з кукурудзи та смаження торта. У той факт, що ви намагаєтеся, традиційно.

У готелі є розважальні парки, доріжки, велосипедні тури та кулінарні вироби.

Oaxaca має велику кількість шавл. Серед інших речей: теплові джерела та водоспади Ієрве аль-Агуа та Тульове дерево з найжиреною гарматою на планеті. Його окружність - 42 м, діаметр - 14 м і віком понад 1000 років.

/ / / Мексика. Зустрічі з індійськими