Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Мальдівські острови

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок на Мальдівських островах

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *

VIP-диски в Мальдівах від YANA Luxury Travel 

Нещодавно відпочинок в Мальдівах став більш доступним, ніж раніше. Відтепер, якщо ви будете мати ціль, кожен людина в небі може прийти.

Турки до Мальдіви з Києва стали дуже доступними і більш привабливими, ніж раніше. Існує кілька причин. Київ (з України) літак Мальдіви став значно дешевшим, ніж пересадка. «Мальдів» (тур і відпочинок) вже побачать український ринок як потенційно перспективні та пропонують контакти з конкурентоспроможними цінами. Невелика кількість туристичних компаній, які подорожують на Мальдіви, а також змагання між ними, також призвели до значного падіння вартості відпочинку в Мальдівах, і тому доступні і не дуже дорогі.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ці унікальні острови, здавалося б, єдиний кут у світі, де ви можете насолоджуватися красою чарівної природи, спокійною, романтичною і сміливо сказати. Ми дуже раді, що відпочинок в Мальдівах більше не просто похмурий сон, це реальність, яка може статися дуже скоро.

Тури в Мальдіви

Мальдіви або просто Мальдіви розташовані в екваторіальній воді теплого Індійського океану. 1192 островів, які поєднуються в 20 атолс, розташовані приблизно 700 кілометрів південного заходу Шрі-Ланці. Так як таке диво природи не можна спокусити відпочити в Мальдівах?

Турки на Мальдівах ідеально підходять, в першу чергу, для романтичних подорожей, весільної церемонії, фотографії. Неприємність і спокій, ефектні рифи і незвичайно красиві краєвиди приваблюють багато туристів до Мальдів і роблять острови по-справжньому небом.

Ви дізнаєтесь про те, що ви зацікавлені в відпочинку Мальдів, ви привітаєте до команди Yana Luxury Travel. Наші менеджери запрошують найкращі тури, рекомендують курорти відповідно до Ваших вподобань, нададуть цілодобову підтримку та якісне обслуговування. Ми пропонуємо послуги VIP,

Індивідуальний підхід, оптимізація витрат і збереження часу. Яна Еліт Подорожі "

Ми подбаємо про всі деталі, такі як консультування, екскурсійна добірка, комфортний рейс з Києва, трансфер, поселення, якісне обслуговування. Ми спеціалізуємося на туризмі в класах, що означає, що ми знаємо всі найкращі готелі та курорти Мальдіви, і ми можемо рекомендувати щось унікальне для вас.

Якщо ви хочете дізнатися вартість туру Мальдіви, наші менеджери будуть раді надати відповідну інформацію і, якщо вони хочуть, зробити компіляція відповідно до ваших запитів, бюджету, очікування. Вартість туру для Мальдів генеруються індивідуально і в залежності від обраного курорту, тривалості проживання готелю. Також, не забувайте, що більшість витрат на рейс з Києва. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ми організуємо незабутній відпочинок у Вашому житті.

Мальдіви весілля

Це весілля Мальдіви, яка є ще однією причиною придбання туру в Мальдівах. А поки українське весілля це не офіційне, воно неодмінно запам'ятовується для всього життя, а такі відео та фотографії, які ви не можете зробити в будь-якому куточку світу. І ці прекрасні спогади про вас чекають на життя.

Дайвінг в Мальдівах

Ціни на екскурсії в Мальдівах також включають такі красиві види спорту, як дайвінг. До речі, дайвінг на цих островах може легко конкурувати з дайвінгом в Карибському басейні або Червоному морях. Чудова різноманітність відмінних дайвінг-центрів за низькими цінами під час відпочинку в Мальдівах, дивовижна в краси коралів і дикої риби, а також безліч інших речей, призвело до повернення дайвінг-аматорів в країну знову і знову.

Мальдіви

Мальдіви глянуть свої SPA-центри, де можна провести чудовий відпочинок і чудовий час. Вартість SPA-центрів в багатьох готелях здивує Вас, тому Ваш відпочинок може бути різним, оскільки ви хочете, і стільки ж, скільки ваш бюджет дозволяє. Ціни на масаж і багато інших процедур і послуг значно залежать від

Який готель, який ви приймаєте. Є також спеціальні пакети, які вже включені кілька процедур і призначені протягом декількох днів - ці пакети краще забронювати заздалегідь.

Клімат і сезонність

Щомісячна середня температура

Малдівські температури протягом року практично не зміняться. Однак щоденні температурні діапазони від 31 градусів Цельсій до 25 градусів Цельсій вночі.

Середньомісячний дощ і неділя

Зимовий сезон, Південно-Західний Мусон, триває з середини травня по листопад. У цей сезон у Мальдівах можна побачити короткострокові дощі. Середньорічна кількість опадів в Центральній, Південній та Північній частині Мальдів - 1924.7 мм, 2277.8 мм і 1786.4 мм відповідно.


Мальдівська погода

 

Температура за добу, °C

Нічна температура, °C

Температура води, °C

Колонка опадів, мм

Кількість днів з більш ніж 1 мм

Січень

30 хв

25 мар

28 мар

114 р.

6 хв

Лютий

30 хв

25 мар

28 мар

38 хв

3 хв

Березень

31 мар

26 мар

29 мар

до 1 2 3 4 5+

5 хв

Квітень

31 мар

26 мар

29 мар

до 1 2 3 4 5+

10 хв

Травень

31 мар

26 мар

28 мар

219

15 хв

Українська

align="center" складЧервень

30 хв

26 мар

28 мар

167 км

13 хв

Липень

30 хв

25 мар

27 мар

150 р.

12 хв

Серпень

30 хв

25 мар

27 мар

176 км

13 хв

Вересень

30 хв

25 мар

27 мар

199 р.

15 хв

Жовтень

30 хв

25 мар

27 мар

194 км

15 хв

Листопад

30 хв

25 мар

28 мар

231 р.

13 хв

Грудень

30 хв

25 мар

28 мар

217 км

12 хв


Так коли ви йдете до Мальдів? Я думаю, що право відповідь, коли ви хочете.

Atoll мапа

class="magnificpopup" href="https://yana.kiev.ua/img/countries/big/47/780666559.jpg" rel="nofollow title= "Atoll Gaafu Dhaal" національнимАтолл Гаафу Дхаалу

Атолл Гнавияни
Атолл Хаа-Алиф
Атолл Хаа
Атолл Каафу
Атолл Лааму
Атолл Лавийани
Атолл Меему
Атолл Ноону
Северный Ари
Атолл Раа
Атолл Сеену
Атолл Шавиани
== синхронізація, виправлено elderman == @elder_man

йЮжный Ари

Атолл Тхаа
Атолл Вааву
 
/ / Мальдівські острови